Teraz jest 13 lip 2024, o 23:01


Dni Ketrona 2012

Opisy wydarzeń związanych z marką Ketron. Możecie tutaj również pochwalić się swoimi występami i zaprosić chętnych.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

FxMusic

Administrator

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 20:04

Dni Ketrona 2012

Post5 wrz 2012, o 20:04

DNI KETRONA już za nami. Odwiedziliśmy kilkanaście miast w Polsce : Lublin, Rzeszów, Nowy Sącz, Sanok, Kuchary/Kutna, Radom, Wrocław, Będzin, Rybnik, Warszawa i Konin. Prezentacje prowadził Kamil Rydzewski - producent, muzyk, który zna doskonale instrument, gdyż wykorzystuje go w codziennej pracy w studio nagraniowym.

Nasze prezentacje odbyły się w jedenastu sklepach muzycznych, w których uczestniczyło od kilku do kilkunastu osób. Byli to muzycy, którzy już używają instrumentu marki KETRON i chcieli dowiedzieć się więcej o możliwościach Audyi, albo planują jego zakup w najbliższym czasie. Mamy nadzieję, że dzięki omówieniu najważniejszych funkcji instrumentu, jego brzmień, styli, jak i zaawansowanych możliwości edycyjnych, wszyscy uczestnicy DNI KETRONA poszerzyli swoją wiedzę dotyczącą praktycznego zastosowania tego wyjątkowego instrumentu. Chcemy podziękować zarówno wszystkim uczestnikom, jak i Gospodarzom - Sklepom, które nas gościły.

DNI KETRONA cieszyły się dużym zainteresowaniem. Oficjalna część prezentacji trwała zwykle ok. 1,5 godziny. W większości było to omówienie sposobów wykorzystania różnych funkcji tego zaawansowanego w swojej klasie, keyboardu. Potem już na swobodnej stopie każdy z uczestników mógł osobiście zagrać na instrumencie, dotknąć go, zadawać pytania, dotyczące obsługi i możliwości Audy-i oraz poznać inne instrumenty marki KETRON takie, jak SD5, Audya 4 oraz Midjay. Po zakończeniu, każdy otrzymał obiecane upominki, a obdarowywanie okazało się obustronne - od jednego z uczestników otrzymaliśmy w prezencie dużą porcję chrupków kukurydzianych! Dziękujemy. ;)

Powrót do Wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron